KONST / Litografier / Färglitografi 12769375
nr 1276 9375
Roland Bierge
(1922-1991), Frankrike
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/125. Motivet: 43x57 cm
Roland Bierge, fransk bildkonstnär född 1922, död 1991.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:41:10
100 kr
150 kr
250 kr